Stiprinamas bendradarbiavimas tarp Diyarbakiro ir Kauno

Mehmet Inan2014 metų rugsėjo 16 – 17 dienomis pagal Erasmus mainų programą Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete lankėsi Dicle universiteto (Diyarbakir, Turkija) Vokiečių kalbos katedros vedėjas profesorius Mehmet Sıraç İnan.

Vizito metu svečias pristatė vokiškai rašiusių autorių (Friedrich Dürrenmatt, Heinrich Böll, Franz Kafka) kūrybą, pasidalino įžvalgomis apie vokiškos ir turkiškos literatūros sąsajas. Profesorių šiltai priėmė fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys, tarptautinių ryšių prodekanė prof. dr. Jadvyga Krūminienė ir Germanų filologijos katedros vedėja doc. dr. Danguolė Satkauskaitė. Jie pasidžiaugė, kad Dicle universitetas yra vienas aktyviausių Kauno humanitarinio fakulteto Erasmus programos partnerių ir aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes. Ekskursijos po fakultetą metu profesoriui itin teigiamų įspūdžių paliko Audiovizualinio vertimo laboratorija bei tik šį rudenį pradėjusi veikti moderni fakulteto biblioteka. Savo pirmąją viešnagę Baltijos regione profesorius pratęsė Vilniuje ir Rygoje.

Miglė Onskulytė