Su 25-uoju atkurtos Lietuvos Laisvės pavasariu!

2015 vasario16 vukhf

Didžiausia prieš ketvirtį amžiaus Kovo 11 d. mums dovanota vertybė – galimybė gyventi oriai.

Mes turime kuo didžiuotis ir į ką lygiuotis, tik turėtume išmokti labiau džiaugtis nei pykti ar pavydėti ir atkakliai dirbti, kad būtume laimingi ir įvertinti. Tereikia labiau mylėti Lietuvą savyje nei save Lietuvoje, kad ir kur bebūtume.

Gyvename labai sudėtingu laikotarpiu. Mums daug kas gali nepatikti, nes kol kas netenkina lūkesčių, bet vienas dalykas kiekvienam lietuviui turėtų išlikti neginčijamu: ši tauta yra mūsų. Kitos neturime ir neturėsime. Todėl būkime tvirti ir drąsūs, pasirengę puoselėti ir ginti tai, ką esame gavę gimę – laisvę ir garbę būti lietuviais.

Vasario 16-oji ir Kovo 11-oji kasmet mums tai primena. Būkime verti savo Tėvynės! Kokie mes – tokia ir ji.

Kviečiu visus švęsti jubiliejinį Laisvės pavasarį!

Doc. dr.  Kęstutis Driaunys

Vilniaus universiteto