Daugiakalbė Lietuva – nemokami kalbų kursai

daugiakalbe lietuvaErasmus studentų tinklas Lietuvoje ESN Lithuania kartu su užsienio investicijų plėtros agentūra Invest Lithuania kasmet organizuoja savanorišką socialinį-edukacinį gimtosios kalbos mokymo projektą Multilingual Lithuania (liet. Daugiakalbė Lietuva).

Projekto Multilingual Lithuania tikslas – suteikti galimybę Lietuvos studentams nemokamai mokytis užsienio kalbų, susipažinti su užsienio šalių kultūromis ir tradicijomis, susirasti naujų draugų Lietuvoje ir svetur.

Šį semestrą VU KHF studentai turi galimybę mokytis prancūzų, turkų, vokiečių ir ispanų kalbų. Nemokamos pamokos, kurias dėsto savanoriai Erasmus studijų programos studentai iš užsienio, vyks 2,5 mėnesio, kiekvieną savaitę po 1–2 akademines valandas.