Sveikinimas Tarptautinės studentų dienos proga

sveikinimas studentu dienos proga 1 CopyMieli studentai ir absolventai,

sveikinu mums visiems reikšmingos šventės –Tarptautinės studentų dienos– proga!

Akademinėje bendruomenėje puoselėjama mąstymo ir saviraiškos laisvė motyvuoja uoliai kaupti žinias, tobulinti gebėjimus ir įgyjamas kompetencijas, kad įgyvendintume savo didžiausias svajones ir profesinius siekius.

Branginkime šviesius studijų prisiminimus, saugokime ištikimybę akademinėms vertybėms ir kurkime tvirtą ryšį tarp mūsų Alma mater studentų ir absolventų, gilindami Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto tradicijas.

Šiandien švęskime ir džiaukimės, o kasdien nuoširdžiai dirbkime, kad taptume stiprūs nūdienos iššūkių akivaizdoje!

2015 m. lapkričio 17 d.

Doc. dr. Kęstutis Driaunys