Sausio 13-ta – Laisvės gynėjų diena

neuzmirstuolesGerbiami fakulteto bendruomenės nariai,

kartu su visa Lietuva 25-tą  kartą minėdami tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną prisiminkime mūsų tautos ryžtą ir pasiaukojimą vardan laisvės, už kurią savo gyvybes paaukojo 14 mūsų tautiečių: Loreta Asanavičiūtė, Virginijus Druskis, Darius Gerbutavičius, Rolandas Jankauskas, Rimantas Juknevičius, Alvydas Kanapinskas, Algimantas Petras Kavoliukas, Vidas Maciulevičius, Titas Masiulis, Alvydas Matulka, Apolinaras Juozas Povilaitis, Ignas Šimulionis, Vytautas Vaitkus, Vytautas Koncevičius.

Nusilenkime jų tauraus žygio už mus visus atminimui ir pasižadėkime visada saugoti ir garbingai tarnauti bei ginti Tėvynę!

Doc. dr. Kęstutis Driaunys

Vilniaus universiteto