„Veni gaudere“ merginos – Kauno dainų šventėje

veni gaudere dainu sventejeVU KHF choras „Veni gaudere“, vadovaujamas Adelės Mikalkėnienės, birželio 4 d. dalyvavo tradicinėje Kauno dainų šventėje, kuri rengiama kas du metus jau nuo 1924 m. ir sujungia didelį skaičių dainos mylėtojų iš Kauno ir aplinkinių miestų. Įstabiame Kauno ąžuolyne įsikūrusiame Dainų slėnyje šiemet susirinko per 3000 dainininkų ir 500 šokėjų. „Tautine giesme“ prasidėjusioje šventėje skambėjo žymiųjų Lietuvos kompozitorių harmonizuotos liaudies dainos - „Lietuva brangi“, „Kur giria žaliuoja“, „Lietuviais esame mes gimę“, naujos kompozicijos ir aranžuotės chorams bei populiariosios dainos.

Džiaugiamės mūsų šauniomis choristėmis, garsinančiomis VU Kauno humanitarinio fakulteto vardą!

veni gaudere dainu sventej 2016