Dekano sveikinimas fakulteto bendruomenei

vu kaune kaledine atvirute baneriukas 2016Mielieji,

šviesiai ir jaukiai pasitikime didžiąsias metų šventes mums brangių žmonių apsupty, dalindamiesi tuo, kas amžina ir tikra – Šv. Kalėdų laukimo džiaugsmu. Tikėkime metų virsmo stebuklais, kad pozityviai nusiteikę žengtume į ateinančius metus ir įveiktume permainų iššūkius. Būkime laimingi ir mylimi, gyvenkime santarvėje ir darnoje su savimi ir pasauliu.

Linkiu stiprybės, susikalbėjimo ir ištvermės visiems mums 2017-tais metais ir tebūnie sėkmingi mūsų žingsniai, puoselėjantys Vilniaus universitetą Kaune!

Doc. dr. Kęstutis Driaunys,

Vilniaus universiteto