Kviečiame į Diplomų įteikimo VU KHF absolventams ceremoniją

iteikimai2014

Penkiasdešimtmetį švenčiantis Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas (VU KHF) šiais metais išlydi jau 14 606-ąjį savo studentą.

2014 metais fakultete bakalauro laipsnį įgijo 274 absolventai, magistro laipsnis suteiktas 100 absolventų. Džiaugiamės ir didžiuojamės aukštais mokslo rezultatais pasižymėjusiais 9 bakalaurais ir 6 magistrais, šiais metais gausiančiais Cum Laude diplomą. Už brandžią ir originalią mokslinę veiklą 6 magistrai įvertinti Magna Cum Laude diplomais.

Fakulteto absolventus sveikins Vilniaus universiteto prorektorius doc. dr. Juozas Galginaitis, dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys, prodekanai, katedrų vedėjai. Šventėje dalyvaus ir patarimus absolventams dalys fakulteto alumnai: savaitraščio „Nemunas“ vyriausiasis redaktorius Viktoras Rudžianskas, „ACME Europe“ eksporto vadybininko asistentė Agnė Ambrasaitė ir bendrovės „Stiklita“ projektų vadybininkė Kristina Žukauskaitė, UAB „Rhenus Svoris“ logistikos skyriaus direktorius Ramūnas Pilvelis, UAB „Kordis“ pardavimų plėtros vadovas Martynas Radzevičius ir „CSC Baltic“ projektų vadovas Šarūnas Dargelis. Ceremonijos dalyvius džiugins Adelės Mikalkėnienės vadovaujamo mišraus choro „Veni Gaudere“ grupė.

Maloniai kviečiame!

diplomu iteikimo iskilmiu plakatas