Jubiliejinės regatos „Nelauk plauk“ dalyvių ir bičiulių susibėgimas

Lapkričio 26 d. (trečiadienį) 17 val. į Tarybos menę kviečiame tuos, kurie pasiryžo istoriniam žygiui ir jį atliko, bei tuos, kurie neliko abejingi,  o laukė ir pasitiko irkluotojus krante.

Ateikite visi! Drauge smagiai prisiminsime, kaip spalio 14-16 dienomis į Kauną plukdėme Vilniaus universiteto šviesą!

Participants and Friends of „Nelauk plauk“ („Don‘t Fail, Sail“) Regatta Will Meet Once More!

We invite all who “joined their paddles“ and participated in a historical trip in kayaks from Vilnius to Kaunas, as well as those who supported the adventurers, to remember the best moments of the Regatta and reunite once more on 26 November (Wednesday) 5pm in the Council Hall (Lith. Tarybos menė).

Join us!  We will remember how we “paddled our way” to Kaunas to bring the Light of Vilnius University.

11 26 plaukimo susitikimas