Seminaras „Keliais žodžiais apie žodžių amatą“

Vasario 25 d. 11.45 val. J. Jablonskio auditorijoje vyks seminaras „Keliais žodžiais apie žodžių amatą“.

Seminarą ves Vaiva Lešinskaitė, tekstų kūrėja, vertėja, vaizdo kūrybos studijos „Pocket Films“ scenaristė.

Vaiva Lešinskaitė 2007 m. baigė Lietuvių filologijos ir reklamos bakalauro studijas VU Kauno humanitariniame fakultete, vėliau studijavo semiotiką Vilniuje. Dirbo viešųjų ryšių, vėliau – knygų leidybos srityje, galiausiai perėjo į reklamos agentūrą išbandyti tekstų kūrėjos duonos. Šiuo metu dirba su keliomis agentūromis kaip laisvai samdoma tekstų kūrėja, taip pat yra scenaristė vaizdo kūrybos studijoje „Pocket Films“ ir verčia grožinę bei negrožinę literatūrą iš anglų kalbos.