Seminaras mokiniams apie rašinius

2015 m. balandžio 28 d. 13.30 val. kviečiame į seminarą „TEKSTO (NE)MALONUMAI: LITERATŪRINIO IR SAMPROTAVIMO RAŠINIŲ RAŠYMAS“ (3 akad. val.), kuris vyks Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete, Muitinės g. 8, Jono Jablonskio auditorijoje.

Seminaro tikslas: dirbant grupėse ir atliekant individualias užduotis bus mokoma atidaus skaitymo įgūdžių. Gilinantis į turinio ir formos elementus, bus atskleidžiama, kaip kuriama prasmė literatūros kūrinyje; pateikiami patarimai, kaip atidaus skaitymo metodas gali padėti rašant rašinius.

Lektorius: dr. Mindaugas Grigaitis, Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto dėstytojas.

Kviečiame dalyvauti 11-12 kl. moksleivius.

Seminaras nemokamas, vietų skaičius ribotas.

Tel. pasiteirauti (8-37) 42 26 04.

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija baigta.