Į studentą orientuoto mokymosi klausimu

seminaras vukhf 2015Lapkričio 18 d. 15.15 val. kviečiame į seminarą „ĮSOM (į studentą orientuoto mokymosi) paradigma: kad studentas būtų aktyvus mokymo(si) proceso dalyvis”.

Pranešėjai: Arminas Varanauskas – Žinių ekonomikos forumo analitikas, VU Senato ir Studijų komiteto, VU Rektoriaus strateginės patariamosios grupės, Lietuvos švietimo tarybos ir ĮSOM europinio ekspertų tinklo narys, ir Andrius Uždanavičius – VU SA prezidentas, VU Tarybos ir  Bolonijos proceso įgyvendinimo Lietuvoje stebėsenos darbo grupės narys.

Seminaras vyks 2015 m. lapkričio 18 d. 15.15 val. X auditorijoje.