PASKAITA: PASIRUOŠK ĮVEIKTI ASMENINIŲ FINANSŲ VALDYMO IŠŠŪKIUS!

Data: 2015 m. lapkričio 16 d. 15.15 val.

Vieta: VU Kauno humanitarinio fakulteto X auditorija, IV korpusas

(Muitinės g. 8, Kaunas)

Rekomenduojama 12-15 metų moksleiviams.

Klausytojai ne tik daug sužinos apie pinigų gavimo ir išleidimo galimybes bei asmeninį biudžetą, bet ir atlikdami praktinę užduotį įgis asmeninių finansų valdymo įgūdžių. Mokiniams bus siūloma  argumentuotai patvirtinti arba paneigti paskaitoje pristatytus mitus apie asmeninį biudžetą. Be to, jie turės galimybę bandyti praktiškai įgyvendinti iškeltą finansinį tikslą (pvz., neturint laisvų pinigų, nuvykti į Australiją), naudodami jiems pateiktą informaciją.

Užsiėmimą veda VU Kauno humanitarinio fakulteto, Finansų ir apskaitos katedros lektorė dokt. Lina Matusevičienė.