PASKAITA: INFORMACIJOS SAUGA ARBA APIE KĄ PAMIRŠTA PAGALVOTI VARTOTOJAS

Data2015 m. lapkričio 23 d. 15.15 val.

Vieta: VU Kauno humanitarinio fakulteto I kompiuterių klasė, III korpusas (Muitinės g. 8, Kaunas)

Rekomenduojama 12-15 metų moksleiviams.

Paskaitos metu apžvelgsime su kompiuterių ir informacijos saugumu susijusias rizikas, aiškinsimės dažniausiai sutinkamas saugumo spragas kompiuteriuose ir aptarsime prielaidas, kodėl išsivystė aplinka, kurioje gali kilti grėsmė informaciniam saugumui. Taip pat aptarsime pastaraisiais metais garsiausiai nuskambėjusius kompiuterinio saugumo incidentus ir priemones, kurios būtų padėjusios nuo jų apsisaugoti. Paskaitos metu atliksime ir „gyvas“ saugumo spragų kompiuteriuose demonstracijas.

Užsiėmimą veda VU Kauno humanitarinio fakulteto Informatikos katedros lektorius dokt. Laurynas Dovydaitis.