PRAKTINIS UŽSIĖMIMAS: AR ANIMACINIŲ FILMŲ HEROJAI GALI DAINUOTI LIETUVIŠKAI?

Data: 2015 m. gruodžio 7 d. 15.15 val.

Vieta: VU Kauno humanitarinio fakulteto AVL1 auditorija, II korpusas (Muitinės g. 8, Kaunas)

Rekomenduojama 8-11 metų moksleiviams.

Ar galima iš vienos kalbos į kitą išversti muziką? Muzikos neišversime, tačiau kiekvienos dainos posmeliai gali gražiai sugulti ir lietuviškai, tik tam reikia šiek tiek pastangų. Šio praktinio užsiėmimo metu versime vieną iš animacinio filmo „Ilgo plauko istorija“ dainelę, kurią bandysime įdainuoti lietuviškai.

Užsiėmimą veda VU Kauno humanitarinio fakulteto Germanų filologijos katedros lektorė dokt. Lina Abraitienė.