INTERAKTYVUS UŽSIĖMIMAS: KOMUNIKACINIŲ GEBĖJIMŲ UŽSIĖMIMAS: "KAIP SUVOKTI KŪNO KALBĄ?"

Data: 2015 m. gruodžio 14 d. 15.15 val.

Vieta: VU Kauno humanitarinio fakulteto IV auditorija, II korpusas (Muitinės g. 8, Kaunas)

Rekomenduojama 12-15 metų moksleiviams.

Užsiėmimo metu ugdysime derybų įvairiose situacijose įgūdžius: mokysimės argumentuoti, įtinkinti, kad pasiektume tikslą, būti lankstūs, prisitaikyti ir gebėti adaptuotis. Tobulinsime komandinio darbo įgūdžius: mokysimės susikaupti, sekti kitus žaidėjus ir pačią situaciją, strategiškai numatyti ir planuoti savo veiksmus Šis interaktyvus žaidimas išmokys atpažinti ir valdyti stresą, kas labai svarbu, bendraujant su mokytojais ar draugais.

Užsiėmimą veda VU Kauno humanitarinio fakulteto Verslo ekonomikos ir vadybos katedros lektorius dokt. Saulius Jurgelėnas.