Paskaita mokiniams apie B. Sruogos „Dievų mišką“

Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas lapkričio 19 d. 15.30 val. kviečia 11–12 kl. mokinius į viešą paskaitą „Ribinių situacijų vaizdavimo būdai Balio Sruogos romane „Dievų miškas“.

Lietuvių filologijos katedros dėstytojo dr. Mindaugo Grigaičio paskaitoje bus analizuojami romano pasakojimo būdai, gilinamasi į pasakojimo technikų santykį su romano problematika. Taip pat bus nurodomos gairės, kaip dėmesiu pasakojimo technikoms pagrįsta „Dievų miško“ interpretacija gali būti panaudota rašant valstybinio egzamino rašinį.

Mokinius kviečiame registruoti individualiai el. paštu: