Susitikimas su mokslininkėmis iš Suomijos

Filosofijos ir kultūros studijų katedra 2015 m. lapkričio 10 d. 15.30-17.00 val. kviečia į susitikimą su profesore Anna-Maija Lämsä ir doktorante Emilia Kangas (Jyväskylä universitetas, Suomija), kurios Vaizdo ir konferencijų studijoje pristatys Suomijos mokslų akademijos finansuojamą projektą WEALL – Social and Economic Sustainability of Future Working Life: Policies, Equalities and Intersectionalities in Finland (2015-2020 m., 7.6 mln. EUR).

Susitikimo tikslas – atrasti bendrus interesus ir plėtoti fakulteto mokslininkų bendradarbiavimą su Suomijos mokslininkais projekto tema.