Atlik praktiką Graikijoje!

AmberGraikijoje registruotos kompanijos "Remarc", atsakingos už viešbučių pramoginės programos rengimą, atstovai Lietuvoje kviečia į informacinį seminarą, kuris vyks VU KHF VII auditorijoje ketvirtadienį, kovo 10 d. 11.15 val.

Seminaro metu svečiai iš Graikijos papasakos apie tarptautinės praktikos galimybes Graikijoje ir Kipre.

Nepraleiskite galimybės įgyti įdomios patirties, juolab, kad praktikos sąlygos yra ypač palankios (nemokamas apgyvendinimas, darbdavio 400 eurų stipendija + Erasmus stipendija).

Iki susitikimo ketvirtadienį!