Literatūrinis dialogas: Else Lasker-Schüler ir Salomėja Nėris

Balandžio 11 d. 15.30 val. Lietuvių filologijos katedra maloniai kviečia į seminarą „Metaforiškos ir metonimiškos emocijų konceptualizacijos Else Lasker-Schüler ir Salomėjos Nėries lyrikoje“.

Pranešėja dr. Laura Niedzviegienė  (Germanų filologijos katedra) seminare apie  lietuvių neoromantizmo atstovės Salomėjos Nėries ir žydų kilmės vokiečių ekspresionistės Else Lasker-Schüler ankstyvąją ir brandžiąją išpažintinę lyriką sieks atskleisti, kaip minėtų autorių kūryboje konceptualizuojamos emocijos, kokie bendri taškai ir skirtybės.

Seminaras vyks 1-oje terminalinėje  klasėje.