VU Bibliotekos atstovų paskaita apie mokslinės veiklos vertinimą

bibliotekaBalandžio 25 d. 13.15 val. M. Biržiškos aud. vyks VU bibliotekos organizuojama paskaita, kurioje bus supažindinama su mokslinės veiklos vertinimu ir mokslometrijos šaltiniais bei jų teikiamais citavimo rodikliais, skirtais mokslo vertinimui.

Lektorė – Rasa Aleksandrovė, l. e. p.  Mokslinės informacijos duomenų skyriaus vedėja.

Paskaitoje dalyvaus VU Mokslo prorektorius prof. Rimantas Jankauskas, Mokslo ir inovacijų direkcijos direktorė Vida Lapinskaitė.

Čia rasite atsakymus į tokius klausimus:

• Kaip vykdomas mokslo vertinimas Lietuvoje?
  • Kaip prisijungti prie „Web of Science“ duomenų bazės?
  • Kaip sužinoti, ar mokslinis straipsnisyra aprašytas „Web of Science“ duomenų bazėje?
  • Kas yra „Journal Citation Reports“, „Essential Science Indicators“, kuo šie analitiniai įrankiai gali būti naudingi?
  • Kokiose kitose laisvos prieigos priemonėse galima rasti žurnalų vertinimo rodiklius?
  • Kokie yra individualios mokslinės veiklos vertinimo rodikliai?
  • Kas yra ORCID identifikatorius, kuo jis gali būti naudingas tyrėjams?