Pirmą kartą fakultete – Pyragų diena

Kaip ir kasmet, lapkričio 4-11 dienomis TV3 organizuoja Išsipildymo akciją, kurios metu renkami pinigai sergantiems vaikams. Vienas iš skaniausių paramos būdų - PYRAGŲ DIENA, kurioje šiemet dalyvaus ir VU Kauno humanitarinio fakulteto bendruomenė. VU KHF jau pažymėtas Pyragų dienos Gerumo žemėlapyje https://tv8.tv3.lt/fbgames/pyragu_diena/site

„Labdara nėra privaloma ar priverstinė. Ji turi gimti iš noro padėti, iš liūdesio, kad negali pakeisti visos pasaulio neteisybės, kai serga vaikai, ir iš vilties, kad nors vienam iš jų, nors kruopele galime padėti. Aukojant neklausiama „Kas man iš to?“, nes atsakymas yra aiškus - geriau AŠ padėsiu, nei MAN reikės pagalbos...“- sako šios akcijos fakultete iniciatorė Greta Domaninienė, Verslo ekonomikos ir vadybos katedros administratorė.

Kviečiame visus prisidėti prie šios akcijos ir lapkričio 8 d. (antradienį) 11.15 val. dekanate susitelkti dėl sergančių vaikų – iškepti pyragą ir jį atsinešti arba ateiti pasivaišinti pyragu ir paaukoti Išsipildymo akcijai.

Visi surinkti pinigai vėliau bus perduoti Išsipildymo akcijos organizatoriams.

pyragu kepimo diena vu khf 2016 04 08