Susitikimas su rašytoju Donaldu Kajoku

Gruodžio 7 d. (trečiadienį) 17 val. J. Jablonskio auditorijoje vyks susitikimas su poetu, eseistu, prozininku, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Donaldu Kajoku, kurio septynioliktoji knyga „Apie vandenis, medžius ir vėjus“ (2015) apdovanota Bernardo Brazdžionio literatūros premija.

Pokalbį su Lietuvių filologijos katedros profesorės Gabijos Bankauskaitės-Sereikienės kvietimu fakultete viešėsiančiu rašytoju ves VU KHF Lietuvių literatūros magistrantūros studentė Ieva Naikienė.

Kviečiame!