Paskaita mokiniams Vilniaus universitete Kaune

Grigaitis gerojiVilniaus universiteto Kauno fakultetas (Muitinės g. 8, V. Gronsko auditorija) spalio 5 d. 15.30 val. kviečia 11–12 kl. mokinius į viešą dr. Mindaugo Grigaičio paskaitą „Psichoanalitinis žvilgsnis į Vinco Mykolaičio–Putino romaną „Altorių šešėly“.

Remiantis psichoanalitinėmis Sigmundo Freudo ir Karlo Gustavo Jungo teorijomis bus analizuojama Liudo Vasario charakterio raida, nurodomos gairės, kaip psichologine analize grįsta romano interpretacija gali būti panaudota rašant valstybinio egzamino rašinį.

Daugiau informacijos el. paštu: