Monografijos „Vertybės lietuvio pasaulėvaizdyje“ (aut. Kristina Rutkovska, Irena Smetonienė, Marius Smetona) pristatymas

2017 Vertybes lietuvio pasaulevaizdyje 1Spalio 26 d. 12 val. kviečiame į seminarą, skirtą monografijai „Vertybės lietuvio pasaulėvaizdyje“ pristatyti.
Seminare įžvalgomis pasidalys, teorines koncepto analizės prielaidas, tekstinės ir sintetinės koncepto dalies analizės elementus aptars viena iš monografijos autorių Filologijos fakulteto Taikomosios kalbotyros instituto profesorė dr. Irena Smetonienė.

Knygos pristatymas vyks M. Biržiškos auditorijoje