Vilniaus universitete Kaune – diskusija apie finansinius burbulus

Lapkričio 13 d. 11 val. VU Kauno fakulteto IV auditorijoje (I korp.) vyks seminaras „Finansinių burbulų modeliavimo prielaidos“. Jame diskutuosime apie ekonominį augimą, palūkanų problemas, ekonominius paradoksus, rinkų formavimąsi ir aiškinsimės, kur slypi „nematomoji ranka“, kaip susidaro „ekonominis rezonansas“ ir kt. Organizatorių vardu informuojame, kad dėl asmeninių priežasčių prof. R. Čiegis negalės dalyvauti diskusijoje. Diskusijoje dalyvaus daugelis kitų mokslininkų. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Renginio organizatoriai – VU KnF Ekonomikos, finansų ir vadybos institutas bei Taikomosios informatikos institutas.