Meno vadybos studijų programos absolventams – magistro laipsnis

VU Kauno fakultetas2018 m. sausio 26 d. 15 val. Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune (Vilniaus g. 33) bus įteikti diplomai Vilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) Meno vadybos magistrantūros studijų programos  penktosios laidos absolventams.

Iškilmingoje ceremonijoje dayvaus Vilniaus universiteto bendruomenės reikalų prorektorė doc. dr. Birutė Švedaitė–Sakalauskė  ir Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinis direktorius dr. Egidijus Stancikas, VU Kauno fakulteto partnerystės profesorius, bei  Istorinės LR prezidentūros Kaune vadovė Renata Mikalajūnaitė.

Vadybos magistrų diplomus dešimčiai Vilniaus universiteto Kaune absolventų, šiemet sėkmingai baigusių meno vadybos magistrantūros studijas, įteiks VU prorektorė doc. Birutė Švedaitė–Sakalauskė, VU Kauno fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys ir  VU KnF Ekonomikos, finansų ir vadybos instituto direktorius dr. Giedrius Romeika. Magistrus sveikins Meno vadybos magistrantūros studijų programos pirmininkė VU senatorė prof. dr. Virginija Jurėnienė ir šios programos baigiamųjų darbų  gynimo komisijos pirmininkas Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinis direktorius dr. Egidijus Stancikas.

Absolventų vardu kalbės VU vadybos magistrės Agnė Burovienė ir Inesa Pilvelytė, kurių akademiniai pasiekimai įvertinti Magna Cum Laude diplomais.

Šventėje dalyvaus VU KnF choras „Veni gaudere“ (vadovė Adelė Mikalkėnienė).

Renginio vedėjas – Haroldas Vilimas.

Maloniai kviečiame!