Bakalauro studijos:

Studijų kryptis  lingvistika:

1 kursas (būsimas 2 kursas) – trys laisvos valstybės finansuojamos vietos.

Studijų kryptis vertimas:

1 kursas (būsimas 2 kursas)  – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis Informatikos inžinerija:

1 kursas (būsimas 2 kursas) – dvi laisvos valstybės finansuojamos vietos.

Studijų kryptis lietuvių filologija: 2 kursas (būsimas 3 kursas) – viena laisva valstybės finansuojama vieta.
Studijų kryptis ekonomika: 1 kursas (būsimas 2 kursas) – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Magistrantūros studijos:

Studijų kryptis literatūrologija:

1 kursas (būsimas 2 kursas) – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Laisvas vietas užima geriausi (pagal pažangumo eilę) tos pačios formos toje pačioje studijų kryptyje tame pačiame kurse valstybės nefinansuojamoje vietoje studijuojantys studentai, pateikę prašymą dekanui iki 2018-08-29 dienos. Prašymai teikiami per VU eStudento darbo vietą.

Studentai, turintys akademinių skolų, negali pretenduoti į laisvą valstybės finansuojamą vietą.

Studijų skyrius,
2018 08 10