Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimai

2018 m. rugsėjo 13 d. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto rinkimų komisija užregistravo kandidatais į Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekanus:

• doc. dr. Kęstutį Driaunį;
  • prof. (HP) dr. Vaivą Zuzevičiūtę.

Kandidatų veiklos, tapus dekanu, programos pristatymas ir vieši debatai vyks 2018 m. spalio 2 d., 11:15 val., Jono Jablonskio auditorijoje (Muitinės g. 14, Kaunas).

Doc. dr. Kęstučio Driaunio veiklos programa

Prof. (HP) dr. Vaivos Zuzevičiūtės veiklos programa

Dekano rinkimai Kauno fakulteto taryboje vyks 2018 m. spalio 10 d., 15:30 val., III auditorijoje (Muitinės g. 8, Kaunas).

Dekano pareigybę, atsakomybes, funkcijas reglamentuoja Vilniaus universiteto Kauno fakulteto nuostatų IV skyrius.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimų tvarkos aprašas.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimų organizavimo grafikas:

Veiksmai

2018 m. birželio 12 d.

Vilniaus universiteto ir Kauno fakulteto interneto svetainėse skelbiamas pranešimas apie konkursą Kauno fakulteto dekano pareigoms eiti

Nuo 2018 m. rugpjūčio 28 d.

iki 2018 m. rugsėjo 12 d. 16:00 val.

Pretendentų į dekano pareigas dokumentų pateikimas

Ne vėliau kaip

2018 m. rugsėjo 17 d.

Kauno fakulteto interneto svetainėje skelbiamas išsikėlusių kandidatų sąrašas

2018 m. rugsėjo 18 d. –

2018 m. spalio 2 d.

Organizuojami vieši kandidatų debatai ir diskusijos su Kauno fakulteto bendruomene

2018 m. spalio 10 d.

Vyksta Dekano rinkimai Kauno fakulteto taryboje, Muitinės g. 8, Kaunas

2018 m. spalio 11 d.

Apie Dekano rinkimų rezultatus Kauno fakulteto rinkimų komisija raštu praneša rektoriui ir skelbia Kauno fakulteto interneto svetainėje

Dekano rinkimų rezultatai ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo jų paskelbimo gali būti skundžiami Centrinei rinkimų komisijai.

Dekano rinkimus organizuoja Vilniaus universiteto Centrinės rinkimų komisijos patvirtinta Kauno fakulteto rinkimų komisija:

• doc. dr. Vytautas Evaldas Rudžionis (pirmininkas)
  • Deimantė Dubovskienė
  • Ernestas Basovas (studentų atstovas)

Kontaktiniai asmenys pasiteiravimui:

doc. dr. Vytautas Evaldas Rudžionis, el. paštas