Įvyko SMTII direktoriaus rinkimai

VU Kaune

2019 m sausio 17 d. įvyko Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto direktoriaus rinkimai. Rinkimų komisija, suskaičiavusi  rinkimų biuletenius, nusprendė, kad asist. dr. Giedrius ROMEIKA laikomas išrinktu Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto direktoriumi, kadangi už jį balsavo 22 rinkėjai (76 proc.), t. y. daugiau nei pusė rinkimų teisę turinčių Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto darbuotojų.