Studentų dėmesiui! Utrechto stipendija studijoms arba moksliniams tyrimams

utrechtUtrechto tinklas siūlo stipendiją studijoms arba moksliniam darbui viename iš Utrechto tinklo universitetų.

Aprašymas:
- Studijų/tiriamojo darbo trukmė 1–6 mėnesiai (laikotarpyje nuo 2019 balandžio 1 d. iki 2020 kovo 31 d.).
- Stipendijos dydis fiksuotas ir nepriklauso nuo studijų trukmės – 1000 eurų.
- Prioritetas teikiamas doktorantams, norintiems atlikti mokslo tiriamąjį darbą viename iš Utrechto tinklo universitetų.
- Teikti paraišką studijoms gali tik tie studentai, kurie negali gauti Erasmus studento statuso (t.y., jau išnaudoję visas Erasmus galimybes, arba jų numatoma studijų trukmė užsienyje yra trumpesnė nei 2 mėnesiai).

Paraiškos dokumentai:
- Paraiškos forma
- Motyvacinis laiškas.
- Rekomendacija.
- Partnerinės institucijos sutikimas dėl priėmimo (Letter of Acceptance).

Atrankos procedūra:
- Paraiškos dokumentus pristatyti į VU tarptautinių ryšių skyrių. Kontaktinis asmuo: Rita Vienažindienė, e.paštas: , tel. 8 (5) 2687150.
- Paraišką galima pateikti iki 2019 m. vasario 11 d.
- Paraiškas vertina ir kandidatus tvirtina Utrechto tinklo atrankos komitetas.

Daugiau informacijos apie stipendiją Utrechto tinklo puslapyje http://www.utrecht-network.org/activities/young-researchers-grant/