Jubiliejinėje Vilniaus knygų mugėje dalyvaus VU Kauno fakulteto mokslininkės

knygu mugeDvidešimtą kartą rengiamos Vilniaus knygų mugės metu (vasario 21–24 d. „Litexpo“) Vilniaus universiteto leidykla visus skaitančiuosius ir rašančiuosius kviečia užsukti į 3.01 stendą (3 salė) ir dalyvauti VU leidyklos autorių knygų pristatymuose.

Viename iš jų – vasario 22 d. (penktadienį) 18 val. „Litexpo“ konferencijų salėje 5.5. – vyks Daivos Aliūkaitės, Danguolės Mikulėnienės, Agnės Čepaitienės, Lauros Geržotaitės monografijos „Kalbos variantiškumas ir jo vertinimas perceptyviosios dialektologijos požiūriu: variantų ir vietų vaizdiniai“ pristatymas. Renginio vedėja – prof. Virginija Jurėnienė. Dalyviai: prof. Daiva Aliūkaitė, prof. Danguolė Mikulėnienė, dr. Agnė Čepaitienė, dr.Laura Geržotaitė, dr. Aurelija Tamulionienė.

Daugiau informacijos: