„Tegu saulė Lietuvoj tamsumas prašalina!“ – giedojo tradicinei akcijai susibūrusi VU Kaune bendruomenė

IMG 8552 001Kovo 6 d. per ilgąją pertrauką (11.15 val.) VU Kauno fakulteto merginų choras „Veni gaudere“, vadovaujamas Adelės Mikalkėnienės,  tradiciškai sukvietė fakulteto bendruomenę į Liepų kiemelį dalyvauti akcijoje GIEDOKIM LIETUVOS HIMNĄ DRAUGE!

Jau kelis metus kovo pradžioje pažymėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną fakulteto darbuotojai ir studentai renkasi sugiedoti „Tautišką giesmę“ ir visu būriu nusifotografuoti bendroje VU KnF nuotraukoje.

„Kasmet minėdami KOVO 11 susiburiam akimirkai pabūti vienybėj,“ – jaukia fakulteto tradicija džiaugėsi VU KnF dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys. Fakulteto darbuotojus ir studentus su artėjančia valstybine švente sveikino ir tądien fakultete lankęsis VU rektorius prof. Artūras Žukauskas. Vilniaus universiteto Kaune bendruomenę rektorius kvietė būti aktyviais universiteto žmonėmis, kurių misija – šalinti tamsumas Lietuvoje, būti tikrais šviesos kariais.