Kviečiame į LMA 2017 m. mokslo premijos laureato akademiko Raimondo Čiegio paskaitą

CiegisBalandžio 11 d. VU Kauno fakultete lankysis prof. habil. dr. Raimondas Čiegis –  Lietuvos ir Latvijos mokslų akademijų tikrasis narys,  Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Matematinio modeliavimo ka­ted­ros vedėjas.

Balandžio 11 d. (trečiadienį) 15.30  val. VIII auditorijoje (VU KnF III korp.) akademikas prof. habil. dr. Raimondas Čiegis VU  Kauno fakulteto studentams ir bendruomenei skaitys  paskaitą „Informacijos slėpimo vaizdų failuose algoritmai –  vieno pavyzdžio analizė“.

Akademikas Raimondas Čiegis yra dviejų mokslo premijų laureatas. Šiemet mokslininkas kartu su bendraautoriais M. Sapagovu ir A. Štikonu už darbų ciklą fizinių mokslų srityje „Neklasikiniai diferencialiniai uždaviniai ir jų sprendimo metodai (2002–2016)“ apdovanotas Lietuvos mokslų akademijos 2017-ųjų metų mokslo premija.

Maloniai kviečiame dalyvauti akad. R. Čiegio paskaitoje!