Paskaita ir diskusija apie sėkmę su vadovais iš tarptautinės IT kompanijos „Cognizant“

Rugsėjo 27 d. (ketvirtadienį) 12.00 val. V. Gronsko auditorijoje UAB Cognizant Technology Solutions Lithuania departamento vadovas Aivaras Prialgauskas, komandos vadovė Olga Pakalniškienė ir komandos vadovas Lech Jaroš skaitys paskaitą  „Vadovas tarptautinėje organizacijoje – amžinas studentas“.

Paskaitoje ir diskusijoje po jos bus apžvelgiami iššūkiai, su kuriais susiduria vadovai, taip pat aptariami sėkmingų vadovų bruožai, kurie gali būti įgimti ir/ar įgyjami bei išsiugdomi.

JAV informacinių technologijų kompanija „Cognizant", patenkanti į  „Fortune 300“ kompanijų sąrašą,  veikia informacinių technologijų, konsultacijų ir verslo procesų valdymo paslaugų srityje. „Cognizant“, vertinama kaip viena greičiausiai augančių kompanijų pasaulyje, įvairiose šalyse turi apie 220 tūkst. darbuotojų.

Kviečiame dalyvauti!