Vertimo žodžiu konkursas moksleiviams

Vertimo zodziu konkurso logoLapkričio 28 d. (trečiadienį) VU Kauno fakultete Kauno miesto mokyklų 10-11 klasių mokiniai varžysis Vertimo žodžiu konkurse. VU KnF Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto dėstytojos dr. Jūratės Radavičiūtės iniciatyva, jis fakultete rengiamas jau trečią kartą.

Šiemet konkursas organizuojamas drauge su LSMU gimnazija ir jame dalyvaus apie penkiasdešimt vyresniųjų klasių mokinių iš įvairių Kauno mokyklų.

Vertimo žodžiu konkurso pradžia – 13.30 val. prof. V. Gronsko auditorijoje.

Užduotis konkursui rengia ir vertinimo komisijoje dirbs VU KnF Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto dėstytojai.

Vertimo žodžiu konkursas moksleiviams Vilniaus universitete Kaune (Muitinės g. 8)

2018 11 28

Programa

Renginio atidarymas – 13.30 val. V. Gronsko aud.

Pirmas turas (vertimas iš anglų kalbos) – 13.45-15.05 val. I lingofoninis kab. ir VeGa aud.

Antras turas (vertimas į anglų kalbą) – 15.20-16.10 val. I lingofoninis kab.

Nugalėtojų paskelbimas – 16.20 -16.30 val. V. Gronsko aud.

Pirmo turo metu mokytojai ir dalyviai mokysis audiovizualinio vertimo AVL2 aud.