Pasiūlymas kartu laukti šv. Kalėdų

Kam? – visiems, pavargusiems nuo kasdienių darbų ir besibaigiančio semestro rūpesčių.

Kada? – gruodžio 16 d.–20 d.

Koks? – savaitė „Jaukiai laukiant Kalėdų…“:

magiškas pirmadienis su iliuzionistu (11.15–11.45 val. foje prie V aud.);
    išdykęs antradienis su Kalėdų seneliu ir Co (9.45–11.45 val. visame fakultete);
    cinamonu kvepiantis trečiadienis (15.00 val. Kūrybos inkubatoriuje III k.).
    Studentų atstovybės ketvirtadienis: tradicinė SA vakaronė su dėstytojais17.00 val.  Tarybos menėje.
    VU KHF Tarybos penktadienis: šventinis fakulteto Tarybos posėdis 15.15 val. Video konferencijų studijoje. Dalyvauja choras „Veni gaudere“.

Kas? – kultūros vadybos trečio kurso studentai.

Kodėl? – Būkime kartu, nes VU KHF – mūsų visų namai, kur gera ne tik studijuoti ar dirbti, bet ir drauge pasitikti didžiąsias metų šventes.