Verslo administravimas

Apie programą

Studijų programą kuruoja Ekonomikos, finansų ir vadybos institutas

PRIĖMIMAS

Studijų sritis: verslo ir viešoji vadyba (iki 2017 m. – socialiniai mokslai)

Studijų kryptis: verslas

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: verslo vadybos magistras (įstojusiems iki 2017 m. – verslo magistras)

Studijų trukmė: 2 m.

Studijų programos tikslas                    

Pagrindinis programos tikslas – rengti aukštos kvalifikacijos vadovus, gebančius vertinti savo organizacijos potencialą konkurencinėje kovoje, priimti pagrįstus vadybos sprendimus, formuoti organizacijos vystymo strategijas ir jas įgyvendinti.

Numatomi studijų rezultatai                

Absolventas geba analizuoti, kritiškai vertinti verslo organizacijų veiklos procesus ir kurti jų pokyčių scenarijus, pasirinkti tinkamus vertinimo metodus ir prognozavimo modelius; taikyti inovacijas ir kūrybiškumą verslo praktikoje, susiedamas ekonominius ir vadybinius elementus integraciniais ryšiais; naudoti strateginę analizę ir siekti veiksmų integracijos organizacijoje ar atskirame padalinyje; priimti inovatyvius verslo vadybos sprendimus, įvertindamas jų etiką ir galimą poveikį visuomenei bei aplinkai (atsižvelgdamas į darnaus vystymosi principus); integruoti darnaus vystymosi principus savarankiškoje profesinėje veikloje, pasinaudoti verslo išorinės ir vidinės aplinkos analizės metodais; analizuoti verslo aplinką, pasirinkti išteklius, verslo vietą, rinką, kritiškai vertinti gaunamą informaciją, taikyti verslo analizės metodus ir priemones vadybos inovacijai rengti ir diegti; valdyti organizacijos žmogiškuosius išteklius; suvokti etines verslo vystymo dimensijas ir verslo atsakomybės paradigmą bei taikyti tai organizacijoje; parinkti tyrimo dizainą, metodą, metodologiją ir atlikti tyrimą; savarankiškai atlikti tyrimus, įvertinti verslo situaciją lokalioje ir globalioje erdvėje.

Studijų programos skiriamieji bruožai                    

Programa vienija šiuolaikiniam verslui aktualius verslo aplinkos tyrimus, integruojančius lyderystės, inovacijų vadybos, firmų internacionalizavimo, strateginio verslo tvarumo bei darnaus vystymosi aspektus. Įsisavinę šių tyrimų rezultatus, studentai turi galimybę susiformuoti sisteminį požiūrį į verslo administravimą. Studijų programa pakankamai lanksti ir leidžia studentams pasirinkti dalykus, susijusius su tarptautinio  bei darnaus vystymosi verslo aspektais.

 Verslo atstovų vizitai:

 • Jurgita Vitkauskaitė-Urbonavičienė (CSC Baltic, projektų vadovė)
 • Jūratė Dobrovolskytė (CSC Baltic, personalo specialistė)
 • Žydrūnė Jakubauskienė (Swedbank, personalo konsultantė), Jurgita Ovčiarova (Swedbank, atrankos specialistė)
 • Asta Aukščiūnienė (Ekloga, personalo atrankų konsultantė-ekspertė), Neringa Žemaitytė (Ekloga, IT personalo atrankų konsultantė)
 • Alvyda Jasilionytė (Verslo įvaizdžio konsultantė)
 • Birgitte Rode (Soundbranding, CEO, Danija)
 • Rasa Vileikytė (Prekybos ir paslaugų centro "Molas” vadovė)
 • Mantas Jaruševičius (UAB 011, vadovas)
 • Michele Orzan (General manager, Alenis Hungary Kft., Vengrija)
 • Guntars Agate Paeglis (RPIVA, Mokymų mokytojas, Latvija)
 • Živilė Vaitkūnienė (Personalo vadovė, Mondelēz International)
 • Regina Navickienė (Turizmo agentūros “Mūsų odisėja” direktorė, Viešbučio “Apple Economy Hotel’ savininkė)
 • Jevgenij Kaplanas (IT Operations Manager, Barclays)
 • Justinas Adomaitis (IT Projektų vadovas, Barclays)

 

Magistrantų dalyvavimas (katedros ) moksliniuose tyrimuose, konferencijose:

 • Magistrantai dalyvauja kiekvienais metais organizuojamoje tarptautinėje prof. Vlado Gronsko jaunųjų mokslininkų mokslinėje konferencijoje „Ūkio plėtra: teorija ir praktika“, taip pat kitų universitetų organizuojamose panašaus pobūdžio konferencijose ir seminaruose, kur gali pristatyti savo nagrinėjamų mokslinių problemų įžvalgas, pasidalinti idėjomis su kitais jaunaisiais mokslininkais bei dėstytojais.
 • Magistrantai gali tobulinti savo kompetencijas Verslo ekonomikos ir vadybos katedros organizuojamose konferencijose Žmogiškųjų išteklių valdymo aktualijos ir Darnus vystymasis: teorija ir praktinis įgyvendinimas bei seminaruose
 • Magistrantai yra įtraukiami į katedros mokslinę veiklą ir kartu su savo darbo vadovais, rašydami magistro darbą, nagrinėja katedroje vykdomų mokslinių tyrimų atskirus aspektus.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos