Verslo informacijos sistemos

Apie programą

Studijų programą kuruoja Taikomosios informatikos institutas

PRIĖMIMAS

Studijų sritis: verslo ir viešoji vadyba (iki 2017 m. –  socialiniai mokslai)

Studijų kryptis: verslas

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: verslo vadybos magistras (įstojusiems iki 2017 m. – verslo magistras)

Studijų trukmė: 2 m.

Studijų programa parengta atsižvelgiant į finansų ir apskaitos informacijos sistemų efektyvaus taikymo specialistų poreikį verslo ir informacinių technologijų firmose. Šiandien informacija tampa preke, o gamyboje ji įgyja tokią pat reikšmę, kaip žaliava, energija ir darbo instrumentai.

Pagrindinis šios studijų programos bruožas – vadybos ir informacinių technologijų mokslų dermė bei informacinių technologijų taikymas organizuojant verslą specifinėje srityje – informacijos išteklių vadyba įvairiose dalykinio komunikavimo srityse.

Studijų programos tikslas                    

Programos tikslas yra parengti kvalifikuotus specialistus, kurie būtų gerai įsisavinę informacinių sistemų technologijas ir vadybos, verslo administravimo žinias. Programa apima studijas apie verslo informacijos sistemų kūrimą, projektavimą ir realizavimą, informacijos sistemų reinžineriją, tradicinio ir e. verslo vadybos ir administravimo principus, problemas ir jų sprendimo būdus.

Numatomi studijų rezultatai                

Verslo informacijos sistemų studijų programos absolventas geba ekonomiškai pagrįsti informacinių technologijų diegimo kryptis ir reikalingus įrankius, administruoti privataus ir viešojo sektoriaus informacinių technologijų projektus, administruoti informacinių sistemų restruktūrizavimo ir projektavimo procesus. Geba analizuoti informacinių sistemų kūrimo dalykines sritis, specifikuoti vartotojo reikalavimus, projektuoti, diegti, eksploatuoti ir profesionaliai įvertinti informacijos sistemas.

Studijų programos skiriamieji bruožai                    

Studijų programos svarbiausias tikslas – rengti kvalifikuotus verslo specialistus, užpildančius darbo rinkos nišą, atsirandančią tarp klasikinių vadybininkų ir informacijos sistemų projektuotojų, analitikų ir kūrėjų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos