Verslo informatika

Apie programą

Studijų programą kuruoja Taikomosios informatikos institutas

PRIĖMIMAS

 

Studijų sritis: informatikos mokslai (iki 2017 m. – fiziniai mokslai)

Studijų kryptis: informacijos sistemos

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: informatikos mokslų magistras (įstojusiems iki 2017 m. – informacijos sistemų magistras)

Studijų trukmė: 2 m.

Studijų kaina: VF

Priėmimas vykdomas nuo 2018 m. gegužės 22 d.

Programos išskirtinis bruožas – ekonomikos, finansų ir informacinių technologijų mokslų derinys.

Studijų programos tikslas                    

Programos tikslas – paruošti kvalifikuotus specialistus, kurie būtų gerai įsisavinę informatikos / IT, vadybos, ekonomikos ir finansų valdymo žinias. Programoje įtrauktos studijos apie verslo informacijos sistemų modeliavimą, projektavimą, realizavimą ir naujų IT modelių / metodų (skaitinis intelektas) kūrimą ir tyrimus. Be to, siekiama ugdyti studentų analitinį mąstymą ir gebėjimus, lavinti bendravimo ir kooperavimo įgūdžius, skatinti kūrybiškumą ir kritinį mastymą.

Numatomi studijų rezultatai                

Verslo informatikos absolventas geba profesionaliai analizuoti verslo įmonės informacijos srautus, nustatyti kritinius verslo sėkmei informacijos srautų kanalus, numatyti ir ekonomiškai pagrįsti informacinių technologijų diegimo kryptis ir reikalingus instrumentus; geba kurti verslo aplinkos ir organizacijų veiklos modelius, moka taikyti juos sprendimo paramos sistemose; geba projektuoti, diegti, eksploatuoti ir profesionaliai įvertinti informacijos sistemas, skirtas gamybos ir verslo įmonėms.

Studijų programos skiriamieji bruožai                    

Studijų programos svarbiausias tikslas – rengti kvalifikuotus informacijos sistemų specialistus, užpildančius darbo rinkos nišą, atsirandančią tarp klasikinių programuotojų ir informacijos sistemų projektuotojų, analitikų ir kūrėjų. Programa išsiskiria tarpdalykine sąranga: skiriamasis programos bruožas yra informacinių technologijų ir ekonominių, vadybinių kompetencijų ir gebėjimų derinimas. IT įgūdžiai formuojami per nuoseklią mokslinio tiriamojo darbo ir teorinių studijų kombinaciją, kuri orientuota į verslo ir finansinių uždavinių sprendimą naudojant IT priemones. Verslo ir vadybinės kompetencijos formuojamos tiek per teorines studijas, tiek per empirinių, į verslo poreikius orientuotų, uždavinių sprendimą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos