Finansų informatika

Apie programą

Studijų programą kuruoja Taikomosios informatikos institutas

finansu informatikaStudijų sritis: Fiziniai mokslai

Studijų kryptis: Informacijos sistemos

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: Informacijos sistemų bakalauras

Finansų informatikos studijų programos pagrindinis tikslas – parengti tarpdisciplininio pobūdžio specialistus, turinčius platų sisteminių teorinių žinių ir praktinių gebėjimų spektrą informatikos ir finansų srityse. Finansų informatikos absolventai gebės suvokti ir pritaikyti informacinių technologijų, matematikos, modeliavimo, programų kūrimo, sistemų analizės ir projektavimo žinias bei duomenų analizės metodus, galės kvalifikuotai ir efektyviai analizuoti, vertinti, spręsti verslo uždavinius įvairiose finansinėse institucijose ir verslo organizacijose.

Reikalingos savybės ir gebėjimai:
Finansų informatikos studentas turi būti plačių pažiūrų žmogus, besidomintis naujausiais informacinių technologijų laimėjimais, ekonomikos plėtra bei ekonomikos ir finansų taikymais įmonių valdyme, sekantis, kaip kovojama su finansinėmis krizėmis ar ekonominiais sunkumais.

Studijų proceso ypatumai:
Finansų informatikos studentai išmoks naudotis ne tik pažangiausiomis informacinėmis technologijomis, projektuoti ir kurti verslo informacines sistemas bet ir naudotis įvairiomis duomenų analizės, finansinėmis ir buhalterinėmis programomis, atlikti mokslinę problemos analizę bei finansinių srautų valdymą informacinių technologijų pagalba.

Studijų pabaiga:
Programa baigiama bakalauro darbo gynimu. Apgynusiems suteikiamas informatikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

 

audrius lopata

l.e.p.  INSTITUTO DIREKTORIUS
prof. dr. Audrius Lopata


tel. 8 37 422566
el.p.
Naugardo g.2, Kaunas

Ilona veitaite

ADMINISTRATORĖ
Ilona Veitaitė


tel. 8 37 422566
el.p.
Naugardo g.2, Kaunas