Vadyba ir verslo administravimas (Komercija, verslo organizavimas)

Apie programą

Studijų programą kuruoja Verslo ekonomikos ir vadybos katedra

vadyba ir verslo administravimas vukhfStudijų sritis

  • Socialiniai mokslai

Studijų kryptis

  • Vadyba ir verslo administravimas (Komercija, Verslo organizavimas)

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis

  • Verslo ir vadybos bakalauras

Reikalingos savybės ir gebėjimai

Stojantysis į Vadybos ir verslo administravimo studijų programą turi būti organizuotas, kūrybiškas, mokantis planuoti veiklą, bendradarbiauti, bendrauti, motyvuoti bendrai veiklai.

Jei Tau patinka bendrauti su žmonėmis, esi komunikabilus, mėgsti vadovauti, turi organizacinių sugebėjimų, nori susikurti savo verslą – rinkis šią studijų programą.

Studijų proceso ypatumai

Vadybos ir verslo administravimo programos tikslas — ruošti kvalifikuotus komercijos ir verslo organizavimo specialistus, gebančius inovatyviai valdyti verslo procesus.

Būsimieji vadybininkai pirmuosius du metus mokomi pagal bendrąją vadybos studijų programą, po to renkasi siauresnę specializaciją – Komerciją (orientuota į verslo inovacijų ir konkurencingumo kėlimo taikymą prekybos tinkluose, standartinėje ir elektroninėje terpėje) arba Verslo organizavimą (orientuota į verslo planavimą, sprendimų priėmimą ir įgyvendinimą bei kontrolę, konkrečių veiksmų vykdymą, siekiant aprūpinti verslą įrengimais, darbo jėga ir vykdant verslo valdymą).

Ketvirtame kurse atliekama trijų mėnesių trukmės profesinė praktika įstaigoje ar įmonėje, taip pat studentai gali dalyvauti Erasmus praktikų programoje, kuri vyksta užsienio šalių įmonėse. Studijos priartintos prie aktualių praktinio gyvenimo poreikių, tad suteikia studentams galimybę derinti darbą ir studijas. Studijų forma nuolatinė, galima rinktis dieninį arba sesijinį tvarkaraštį.

Studijų pabaiga

Programa baigiama bakalauro baigiamojo darbo ruošimu. Sėkmingai baigusiems studijas suteikiama verslo ir vadybos bakalauro kvalifikacija.

 

mikalauskiene

KATEDROS VEDĖJA
doc. dr. Asta Mikalauskienė


el. p. 
tel. 8 37 422344
Muitinės g. 8, Kaunas, 3 kab.

kaminskiene 2017

ADMINISTRATORĖ
Vaidilutė Kaminskienė


el. p. 
tel. 8 37 422344
Muitinės g. 8, Kaunas, 3 kab.