Verslo informatika

Apie programą

Studijų programą kuruoja Taikomosios informatikos institutas 

verslo informatika vukhfStudijų sritis: Fiziniai mokslai

Studijų kryptis: Informacijos sistemos

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: Informacijos sistemų bakalauras

Verslo informatikos studijų programos pagrindinis tikslas- parengti tarpdisciplininio pobūdžio specialistus, turinčius platų teorinių žinių ir praktinių gebėjimų spektrą informatikos ir ekonomikos srityse, gebančius kvalifikuotai analizuoti ir sisteminti informacijos srautus, motyvuotai analizuoti, projektuoti, realizuoti, testuoti ir diegti IT sprendimus įvairiose verslo įmonėse ir biudžetinėse organizacijose. Nuo 2009 metų Verslo informatikos studijų programa įgavo naują šaką „Finansų informatika“, nuo 2012 metų Verslo informatikos studijų programa praturtinta dviem specializacijomis: „Elektroninio verslo informacinės sistemos“ ir „Verslo intelektikos sistemos“, kurias studentai turės galimybę rinktis nuo penktojo semestro.

Reikalingos savybės ir gebėjimai:
Būsimasis verslo informatikos studentas turi būti ambicingas, smalsus, plačių pažiūrų intelektualas, besidomintis tiksliaisiais ir socialiniais mokslais, žinantis, ko nori ir siekia.

Studijų proceso ypatumai:
Mokydamiesi pagal šią programą studentai sukaupia bazinių informatikos žinių sistemą, susipažįsta su pažangiausiomis informacinėmis technologijomis, išmoksta projektuoti ir kurti verslo informacines sistemas, interneto svetaines, naudotis įvairiomis duomenų analizės, finansinėmis ir buhalterinėmis programomis, atlikti mokslinę problemos analizę. Studijų tvarkaraštis sudaromas taip, kad nuo trečio kurso studentai galėtų suderinti darbą ir studijas.

Verslo informatikos (Business Informatics) specialistų poreikis auga ir užsienio valstybėse. Informatikos katedra turi gerus ryšius su Italijos, Austrijos, Vokietijos, Ispanijos ir kitų universitetų atitinkamomis katedromis ir kiekvienais metais geriausi mūsų studentai turi galimybę stažuotis šiuose universitetuose pagal ERASMUS programą.

Kitos programos dalys:
Nuo antro kurso galima pasirinkti po vieną ar kelis alternatyvius dalykus iš programoje pateikto sąrašo bei laisvuosius dalykus, kuriuos siūlo kitos fakulteto katedros. Trijų mėnesių praktika atliekama aštuntajame semestre.

Studijų pabaiga:
Programa baigiama bakalauro darbo gynimu. Apgynusiems suteikiamas informacijos sistemų bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

 

audrius lopata

l.e.p.  INSTITUTO DIREKTORIUS
prof. dr. Audrius Lopata


tel. 8 37 422566
el.p.
Naugardo g.2, Kaunas

Ilona veitaite

ADMINISTRATORĖ
Ilona Veitaitė


tel. 8 37 422566
el.p.
Naugardo g.2, Kaunas