vu kaune 2020

Skelbiame informaciją apie laisvas valstybės finansuojamas vietas

Bakalauro studijos:

Studijų kryptis ekonomika:

1 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta

Studijų kryptis informatikos inžinerija:

1kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis vertimas:

Studijų kryptis lingvistika:

2kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis finansai:

2 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta

Studijų kryptis filologija pagal kalbą:

3 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta

Magistrantūros studijos:

Studijų kryptis rinkodara:

1 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta

Laisvas vietas užima geriausi (pagal pažangumo eilę) tos pačios formos toje pačioje studijų kryptyje tame pačiame kurse valstybės nefinansuojamoje vietoje studijuojantys studentai, pateikę prašymą dekanui iki 2021-02-26 dienos. Prašymai teikiami per VU eStudento darbo vietą--> ePrašymai--> dėl studijų ir finansavimo formos keitimo.

Studentai, turintys akademinių skolų, negali pretenduoti į laisvą valstybės finansuojamą vietą.

Studentų perkėlimą iš valstybės nefinansuojamos vietos į valstybės finansuojamą vietą apibrėžia VU laikinasis studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas

Studijų skyrius,
2020 10 12