rugsejo1 12020 m. rugsėjo 14 d. (pirmadienis)

Vilniuje:

9.30 – Kviečiame stebėti mokslo metų pradžios šventę RENOVATIO STUDIORUM iš Vilniaus universiteto!

Tiesioginė renginio transliacija Kauno fakulteto Facebook paskyroje.

Kaune:

10.00–10.30 val. – iškilminga ceremonija fakulteto Napoleono namo kiemelyje (prie IV korp.).

Dalyvauja fakulteto choro „Veni Gaudere“ grupė (vadovė Adelė Mikalkėnienė).

10.45–11.30 val. Susitikimas ir pokalbis apie pasirinktas studijas su programų vadovais:
 Anglų ir kita užsienio kalba (švedų kalba) –  prof. dr. Sigutė Radzevičienė (V. Žulio aud. (IV korp. II a., Muitinės g. 12, Kaunas).
 Audiovizualinis vertimas –  dr. Jurgita Astrauskienė (VK studija ( IV korp. II a., Muitinės g. 12, Kaunas).
 Ekonomika ir vadyba –  doc. dr. Ilona Kiaušienė (J. Jablonskio aud. (IV korp. I a., Muitinės g. 12, Kaunas).
 Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos –  doc. dr. Rūta Klimaitienė (Biržiškos aud. (IV korp. II a., Muitinės g. 12, Kaunas).
 Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga bei Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga (anglų k.) – prof. dr. Audrius Lopata (V. Gronsko aud. (I korp. II a., Muitinės g. 8, Kaunas).
 Lietuvių filologija ir reklama –  doc. dr. Rita Baranauskienė (XVI aud. ( IV korp. II a., Muitinės g. 12, Kaunas).

12.30–13.30 val. VU Kauno fakulteto akademinių reikalų prodekanės prof. dr. D. Aliūkaitės paskaita pirmakursiams (paskaita vyks ten pat, kur vyko susitikimai su studijų programų pirmininkais).

13.45–14.00 val. VU KnF bibliotekos pristatymas.

14.00–14.20 val. Projekto „Kelrodė žvaigždė“ pristatymas kartu su Simona Aleksynaite VU Savanoriškų veiklų koordinatorė.

14.30–15.30 val. Ekskursija iš Liepų kiemelio „Pažink savo Alma Mater!“

15.30–16.00 val.AIESEC“ žaidimai.

18.00 val. Folkloro ansamblio „Uosinta“ prisistatymas.

Remiantis NVSC ir VU rekomendacijomis, susijusiomis su COVID-19, Registracija į renginį yra PRIVALOMA!

Kviečiame dalyvauti šventiniuose renginiuose!