Biblioteka

 pociute 2017

 

BIBLIOTEKININKĖ
Nijolė Pociūtė

Tel. +370 37 202627
El. p.  
Muitinės g. 18, Kaunas, biblioteka

 maciulyte 2017

 

 VYR. BIBLIOTEKININKĖ
Viktorija Mačiulytė

Tel. +370 37 202627
El. p.  
Muitinės g. 18, Kaunas, biblioteka

Bibliotekos darbo laikas

Telefonas: +370 37 202627

Dalyko bibliotekininko skiltis

VU Biblioteka – https://biblioteka.vu.lt/

Bibliotekos Facebook puslapis

biblioteka vu khf

Apie biblioteką:

Kauno fakulteto biblioteka prisideda prie fakulteto mokslo bendruomenės studijų ir mokslinių tyrimų veiklų. Šiuo metu jos  atviruose fonduose saugoma apie 25 tūkstančiai dokumentų, verslo, vadybos, ekonomikos, informatikos ir humanitarinių mokslų leidiniai bei kita mokslinė literatūra, kuri komplektuojama pagal fakultete dėstomas studijų programas.

VU bibliotekos programėlė: 
google play store ltDownload on the App Store Badge LT RGB blk 100317

 

Bibliotekoje yra 25 darbui skirtos vietos (12 iš jų – kompiuterizuotos). Visoje bibliotekoje veikia belaidis eduroam tinklas. Bibliotekos trečiajame aukšte yra 7 neformalaus bendravimo / poilsio vietos.

Vilniaus universiteto biblioteka prenumeruoja ir testuoja įvairių mokslo sričių duomenų bazes (pvz., EBSCO Publishing; Emerald; Springer LINK; Cambridge Journals Online ir kt.) bei rekomenduoja jomis naudotis studentams ir dėstytojams. Daugiau informacijos apie KnF mokslo bendruomenei rekomenduojamas duomenų bazes ir kitą su mokslu susijusią informaciją rasite dalyko bibliotekininko puslapyje.

VU mokslininkai ir studentai dėl individualių ar grupinių konsultacijų, susijusių su informacijos išteklių paieška ir naudojimu bei atvirosios prieigos ir mokslinės komunikacijos klausimais gali kreiptis į fakulteto dalyko bibliotekininką. Studentai gali užsakyti pasirinktos tematikos mokymus.

Duomenų bazėmis naudokitės ir namuose

Vilniaus universiteto darbuotojai ir studentai gali saugiai prisijungti prie universiteto kompiuterių tinklo iš namų naudodamiesi VU VPN tinklo paslauga

VU VPN leidžia naudotis visais VU kompiuterių tinklo resursais, lyg dirbtumėte VU kompiuterių tinkle įrengtoje darbo vietoje.

Pagrindinės VU VPN suteikiamos galimybės:

  • Prieiga prie VU bibliotekos prenumeruojamų duomenų bazių.
  • Microsoft programų universitetinių licencijų aktyvavimas.

  

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku