Akademinio Dainavimo Studija „Veni Gaudere“

veni gaudere logo

  Akademinio Dainavimo Studija „Veni Gaudere“ (anksčiau  – choras) Vilniaus universitete Kaune įkurta 2006 m. vadovės Adelės Mikalkėnienės iniciatyva. Pavadinimas „Veni Gaudere“ (lot. veni gaudere – atėjome džiaugtis). Taip galima atsiliepti apie Dainavimo Studijos dainininkes!

 „Veni Gaudere“ rengia pasirodymus tarptautiniuose festivaliuose, koncertuoja Lietuvoje, yra įvertinta ne viename tarptautiniame konkurse: 2011 m. ir 2015 m. tarptautiniame konkurse „Kaunas Cantat“ Dainavimo Studija pelnė Aukso diplomus, 2016 m. tarptautiniame S. Šimkaus konkurse – I laipsnio diplomą ir III vietą lygių balsų kategorijoje. 2017 m. tarptautiniame konkurse „Canto Mediterrania“ (Ispanijoje) laimėjo AUKSO diplomus dvejose kategorijose: sakralinės ir folklorinės muzikos, o taip pat – konkurso GRAND PRIX!

„Veni Gaudere“ repertuarą sudaro daugiausia šiuolaikiniai lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai, liaudies dainų plėtotės. Dainavimo Studija nuo pat veiklos pradžios puoselėja a cappella žanrą (be instrumentų pritarimo) ir savo pasirodymuose kviečia klausytojus pajusti grynų balsų skambėjimo grožį.

Veni Gaudere 4Dainavimo Studija „Veni Gaudere“ Facebook

 

Dainavimo studijos meno vadovė – Adelė Mikalkėnienė.
Tel.: +370 613 96571,
El. p.

 

 Veni Gaudere 1a

Veni Gaudere 2a 1

IMG 0329

IMG 0328

Adeles

Adeles kit

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku