ESN Vilnius University KnF

ESN KHF 1Vilniaus universitete Kaune aktyviai veikia Erasmus studentų tinklo  (angl. „Erasmus Student Network“) –vienos didžiausių tarptautinių studentų organizacijų, aprėpiančių Europos aukštąsias mokyklas, nariai. Ši organizacija suvienija aktyvius ir kūrybingus studentus, kurie savanoriškai dirba tam, kad skatintų tarptautinius studentų mainus. Vienas pagrindinių Erasmus studentų tinklo tikslų – sukurti mobilesnę ir lankstesnę mokymosi aplinką atvykstantiems užsienio studentams bei ugdyti jų kultūrinę savimonę, taip padedant jiems integruotis į naują visuomenę.

Vilniaus universitetas  yra seniausia ir didžiausia ESN sekcija Lietuvoje, oficialiai patvirtinta 2002 m. Kauno fakultetas VU sekcijos dalimi tapo 2014 metais, kai fakultete pradėjo veikti mentorių programa. Tinklas veikia vadovaudamasis principu „Studentai padeda studentams“.

Pagrindinis organizacijos siekis – užtikrinti sklandžią užsienio studentų adaptaciją ir skatinti mobilumą VU KnF. Pasiekti šį tikslą padeda mentorių programa ir Erasmus studentų tinklo narių organizuojama veikla bei projektai.

ESN KHF 2Nariai ir jų veikla

Erasmus studentų tinklą sudaro mentoriai bei Erasmus studentų tinklo nariai (ESN‘eriai). Vienu metu galima būti ir mentoriumi, ir ESN‘eriu.

Mentoriai – studentai savanoriai, kurie rūpinasi į Kauną iš užsienio atvykstančiais studentais ir nuo pat pirmųjų dienų padeda jiems spręsti įvairias kasdienes problemas, informuoja apie aktualius akademinius klausimus ir vykstančius kultūrinius renginius. Mentorystė suteikia galimybę ne tik lavinti savo kalbinius įgūdžius, bet ir dalyvauti ESN Vilnius University KnF organizuojamuose renginiuose, gerai praleisti laiką ir susirasti naujų draugų!

Erasmus studentų tinklo nariai yra atsakingi už studentų laisvalaikį, renginių ir užsiėmimų organizavimą. Jie planuoja ir rengia kultūrinius užsiėmimus, orientacinę savaitę, socialinių projektų iniciatyvas, „Multilingual Lithuania“ projektą, keliones po Lietuvą bei kitas šalis ir pan. ESN Vilnius University KnF nariai taip pat bendradarbiauja su kitų universitetų sekcijomis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, renginiuose ir mokymuose.

ESN KHF 3Prisijunk!

Erasmus studentų tinklas visada pasiruošęs priimti naujus narius! Tai puiki galimybė organizuoti, koordinuoti nacionalinius ir tarptautinius projektus bei renginius, keliauti, mokytis, išmokti užsienio kalbų, įgyti patirties bei susirasti draugų.

Visus, norinčius tapti ESN Vilnius University KnF organizacijos dalimi, skatiname susisiekti el. paštu:

Daugiau informacijos apie mūsų veiklą: https://www.facebook.com/esnvukhf/

Mes Tavęs laukiame!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos