Choras „Veni Gaudere“

veni gaudere logo

Choras Vilniaus universitete Kaune įkurtas 2006 m. vadovės Adelės Mikalkėnienės iniciatyva. Jo pavadinimas ,,Veni gaudere“ (lot.) reiškia ,,atėjome džiaugtis“. Taip galima atsiliepti apie chore dainuojančias merginas!

VENI GAUDERE rengia pasirodymus tarptautiniuose festivaliuose, koncertuoja Lietuvoje, yra įvertintas ne viename tarptautiniame konkurse: 2011 m. ir 2015 m. tarptautiniame konkurse „Kaunas Cantat“ choras yra pelnęs Aukso diplomus, 2016 m. tarptautiniame S. Šimkaus konkurse – I laipsnio diplomą ir III vietą lygių balsų kategorijoje. 2017 m. tarptautiniame konkurse ,,Canco Mediterrania“ (Ispanijoje) laimėjo AUKSO diplomus dvejose kategorijose: sakralinės ir folklorinės muzikos, o taip pat – konkurso GRAND PRIX!

Veni Gaudere 4VENI GAUDERE repertuarą sudaro daugiausia šiuolaikiniai lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai, liaudies dainų plėtotės. Choras nuo pat veiklos pradžios puoselėja a cappella žanrą (be instrumentų pritarimo) ir savo pasirodymuose kviečia klausytojus pajusti grynų balsų skambėjimo grožį.

Choro Facebook

Choro meno vadovė – Adelė Mikalkėnienė.
Mob. tel.: 8 613 96571,

 

 Veni Gaudere 1a

Veni Gaudere 2a 1

IMG 0329

IMG 0328

 

 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos