raudonojo kilimo teatras spalvotas logo

vu khf teatras

Teatras Vilniaus universitete Kaune įkurtas 2013 m. rudenį. Pirmasis vadovas – aktorius ir režisierius Andrius Žiurauskas. Šiuo metu teatrui vadovauja Indrė Endriukaitė, Kauno valstybinio lėlių teatro aktorė.

Debiutavo 2014 m. gegužės 15 d. „Poezijos muitine“ – niekada nepublikuotos poezijos skaitymais fakulteto Liepų kiemelyje (Muitinės g. 8).

2015 m. balandžio 8 d. pristatė publikai autentiškų istorijų vakarą „Atmintyje kai kas liko“, o gegužės 20 d. surengė antrąją „Poezijos muitinę“. 

https://www.youtube.com/watch?v=Z2hWw1SWZZU

raudonojo kilimo teatras 20182016 m. pavasarį rengiantis premjerai – A. Slapovskio pjesės įkvėptai komedijai „Nesusišnekam?!“ – teatro grupė pasivadino VU KnF „Raudonojo kilimo“ teatru. Gegužės 25 d. įvyko trečioji „Poezijos muitinė“.

2017 m. pavasarį teatras žiūrovams pristatė spektaklį „Įstrižainė – 67“ (Rūtos Narkevičiūtės adaptuotą pjesę pagal D. Ivanovo ir V. Trifanovo kūrinį).

2018 m. kovą įvyko premjera „Ponas Kolpertas“ (Davido Gieselmanno pjesės motyvais)  ir vyksta būsimo spektaklio tarpukario tematika repeticijos.

„Visada laukiame naujų veidų antradienio ir ketvirtadienio vakarais nuo 17 val. Teatro menėje (VU KnF 4 korp.), “- sako „Raudonojo kilimo“  teatro vadovė Indrė Endriukaitė ir cituoja aktorės Editos mintis apie teatrą:

teatras vuknf„Jeigu... jau seniai nešiojiesi jausmą, kad kažko trūksta, ... nori pasinerti į svaigius minčių vingius, ... nebijai to, ką gali atrasti... „Raudonojo kilimo“ teatras – tai ne vieta. Ne žmogus, ne salė, ne spektaklis, ne scena. Galbūt tai vaizduotė, gal jausmas, intriga, tikri (ir ne visada malonūs) pojūčiai... Bet verčiau ateik ir pats nuspręsk.“

Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/vuknfteatras/

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos